Kamagra

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil Citrate 100mg

Blistry
Łączny koszt: 0,00

Blister zawiera 4 tabletki

Cennik

1 blister 4 tabletki 44,00 zł Cena za tabletkę: 11,00 zł
2 blistry 8 tabletek 80,00 zł Cena za tabletkę: 10,00 zł
3 blistry 12 tabletek 108,00 zł Cena za tabletkę: 9,00 zł
4 blistry 16 tabletek 128,00 zł Cena za tabletkę: 8,00 zł
5 blistrów 20 tabletek 140,00 zł Cena za tabletkę: 7,00 zł
10 blistrów 40 tabletek 260,00 zł Cena za tabletkę: 6,50 zł
20 blistrów 80 tabletek 480,00 zł Cena za tabletkę: 6,00 zł
40 blistrów 160 tabletek 880,00 zł Cena za tabletkę: 5,50 zł
80 blistrów 320 tabletek 1 600,00 zł Cena za tabletkę: 5,00 zł

Informacje

KAMAGRA – PROBLEM Z EREKCJĄ CIĘ NIE DOTYCZY

Problem z erekcją to problem powszechnie znany na całym świecie. Bardzo często nazywany jest potocznie impotencją, co wywołuje negatywne skojarzenia i emocje. Okazuje się jednak, że zaburzeniami erekcji dotkniętych jest aż 3,5 mln mężczyzn w naszym kraju, z czego lecenie podejmuje zaledwie 250 tys. To świadczy tylko o skali problemu, jak też o tym, że jest to sprawa niezwykle krępująca dla męskiego grona społeczeństwa.

Problem ze wzwodem – czym właściwie jest?

Zaburzenia erekcji to według definicji WHO stała lub nawracająca niemożność osiągnięcia erekcji przez mężczyznę lub jej utrzymania podczas stosunku seksualnego. Trzeba jednak wiedzieć, że pod względem diagnostycznym zaburzeniami erekcji nazywa się dolegliwość niemożności erekcji w co najmniej 25% prób seksualnych, jakie są podejmowane przez mężczyznę.

Statystyki pokazują, że co trzeci mężczyzna po 60. roku życia uprawia seks co najmniej raz w tygodniu, jednak w znacznej większości przypadku kończy się on bez wytrysku. Problem z erekcją nie jest jednak powszechnie znany tylko wśród mężczyzn w starszym wieku, a coraz częściej można spotkać się z tą dolegliwością u młodych panów, nawet w wieku 20-30 lat. Przyczyny zaburzeń w obu tych grupach wiekowych są jednak inne. W przypadku młodych mężczyzn jest to najczęściej stres i obawa przed niespełnieniem oczekiwań partnerki. Czasami również wstyd może wywołać problem z osiągnięciem erekcji. U dojrzałych Panów po 40. roku życia zaczyna spadać poziom testosteronu, który w dużej mierze ma wpływ na powodzenie w sferze seksualnej. To powoduje, że problem ze wzwodem nasila się i mężczyzna nie jest w stanie za każdym razem w pełni zaspokoić swojej partnerki. Należy uwzględnić również fakt, że wraz z wiekiem poziom testosteronu będzie coraz niższy, a zatem również problemy z erekcją będą się nasilały.

Jak leczyć erekcję?

Przede wszystkim jeżeli zależy nam na pozbyciu się problemu, należy działać! Im wcześniej zasięgniemy rady specjalisty i wybierzemy odpowiedni lek na potencję, tym większa szansa na to, że wrócimy do pełnej formy seksualnej.

Na początku warto zacząć od szczerej rozmowy z partnerką. Być może wspólnie uda Wam się rozwiązać problem z erekcją, np. poprzez zmianę nawyków seksualnych. Również zrozumienie ze strony partnerki jest dużym bodźcem w kierunku poprawy. Niekiedy wystarczy również odstawienie papierosów i ograniczenie spożywania alkoholu. Zmiana diety oraz ruch także jest jak najbardziej wskazany. Takie zmiany nawyków w wielu przypadkach pomagają, jednak trzeba mieć świadomość, że każdy organizm jest inny i potrzebuje innych metod leczenia.

Dobrym pomysłem jest wizyta u seksuologa. Jego rola to przede wszystkim określenie przyczyn problemu, najważniejsze bowiem jest to, by poznać swojego przeciwnika, aby wybrać najlepszą metodę na jego pokonanie. Niech problem ze wzwodem nie będzie tematem tabu, a stanie się jednym z tych, które są poruszane w celu zmniejszenia ilości mężczyzn, którzy cierpią z powodu swojej niemożności seksualnej. Im więcej się mówi, tym więcej można zrobić.

Od pewnego czasu chętnie podejmowaną metodą leczenia są leki na erekcje. Na rynku mamy dostępnych ich bardzo dużo rodzajów, co może doprowadzić do problemu z wyborem tego najodpowiedniejszego. Mniej skuteczne nie tylko nam nie pomogą, ale zniechęcą do podejmowania kolejnych prób leczenia środkami, które mogą pomóc, jeżeli sięgnie się po te skuteczne i wywołujące pożądane efekty. Przykładem jest Kamagra, lek na erekcję, który wyróżnia się szybkością i skutecznością działania, jak też składem, zawierając substancję czynną Sidenafil.

Sidenafil – dlaczego Kamagra ma go w swoim składzie?

Substancja ta nie bez powodu znalazła się w składzie leku na potencję Kamagra. Sidenafil odpowiada za osiągnięcie trwałego wzwodu i utrzymanie erekcji, w związku z czym możliwe jest odbycie stosunku seksualnego nawet w przypadku wcześniejszych zaburzeń. Stymuluje on przepływ krwi przez prącie.

JAK TO DZIAŁA?

Podczas pobudzenia seksualnego przez mózg wysyłany jest sygnał do komórek nerwowych, jakie znajdują się u rdzenia prącia. Odpowiadają one za sterowanie działaniem mięśni gładkich. Po otrzymaniu sygnału komórki rozpoczynają wytwarzać tlenek azotu. Uaktywnia on enzym znajdujący się w mięśniach gładkich, który następnie przekształcany jest w cykliczny monofosforan guanozyny. Ten zaś doprowadza do rozluźnienia mięśni gładkich i tym samym zwiększenia napływu krwi do ciał jamistych członka. Kamagra, a właściwie Sidenafil jest zatem doskonałym lekiem na erekcję. Wspiera cały mechanizm pracy najważniejszych organów podczas zbliżenia seksualnego. Stymuluje, pobudza i podtrzymuje efekty!

Kamagra – co jeszcze powinieneś wiedzieć

Lek na potencję Kamagra jest przeznaczony dla mężczyzn, którzy zmagają się z problemem ze wzwodem. Niezależnie od tego, czy dolegliwość ta dotyczy 20-latka czy też 50-latka, może on zażywać preparat. Konieczna jest jednak stymulacja seksualna, aby Kamagra mogła działać. Wymagana jest więc współpraca obu partnerów i - rzecz jasna - ich zaangażowanie.

Kamagra zawiera Sidenafil, czyli substancję aktywną, odpowiadającą za zwiększenie przepływu krwi przez prącie i rozluźnienie mięśni gładkich. W ten sposób możliwe jest nie tylko osiągnięcie wzwodu, ale też długotrwałej erekcji. Lek na potencję działa do 4 godzin od jego zażycia. Maksymalna dawka Kamagry wynosi 100 mg. Zaleca się zażywanie jak najmniejszej dawki leku, zaczynając od 25 mg. Wszystko zależy od stopnia problemu, organizmu oraz starania partnerów. W razie konieczności można zwiększyć dawkę.

Należy zachować ostrożność w przypadku zażywania równocześnie z Kamagrą azotanów oraz leków przeciwgrzybicznych i obniżających ciśnienie krwi. W przypadku utrzymywania się erekcji dłużej niż 4 godziny od zażycia pastylek konieczna jest konsultacja z lekarzem. Skutki uboczne występują bardzo rzadko, najczęściej spowodowane niestosowaniem się do zaleceń producentów leku i lekarzy. Dlatego tak istotne jest to, aby zapoznać się z ulotką Kamagry i co najważniejsze, dostosować się do wskazówek dotyczących dawkowania, zażywania i zachowania ostrożności.

Z KAMAGRĄ SZYBCIEJ WRÓCISZ DO FORMY!

Zobacz również produkt Viagra

Kupując u nas masz gwarancję...

Dostawa
Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa
Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa
Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.